DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DASKO Sp. z o.o.
  • Kontakt: Iwona Makowska-Beyer
  • Telefon: 885 630 638
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Niepruszewo
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Grupa Dasko to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu międzynarodowego towarów chłodzonych i mrożonych. Posiadamy łącznie 4 oddziały: dwa oddziały w Holandii oraz po jednym w Niemczech i Polsce.

DOBRY PRACOWNIK TO NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ DLA FIRMY!

Dlatego kulturę naszej organizacji cechuje ludzkie podejście do każdego pracownika i problemu. Wymagamy sumienności i rzetelności przy wykonywaniu swoich obowiązków.

Siedziba firmy: Niepruszewo k/ Poznania

Twój zakres obowiązków

  • obsługa płacowo – kadrowa pracowników

  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,

  • naliczanie list płac pracowników i zleceniobiorców,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON,

  • prowadzenie ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności,

  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS,

  • administrowanie dokumentacją płacową, rozliczeniową i zajęć komorniczych oraz odpowiednia archiwizacja tych dokumentów,

  • doradztwo w obszarze prawa pracy oraz wynagrodzeń dla pracowników firmy,

  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby kierownictwa firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 3 -letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym,

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,

  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społ.

  • znajomość programu ENOVA 365 – warunek konieczny

  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentów związanych z ZUS, US oraz PFRON (znajomość programu Płatnik),

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, systematyczność,

  • dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej,

  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel,

Mile widziane

  • znajomość branży transportowej i rozliczanie kierowców międzynarodowych zgodnie z nowymi przepisami Pakietu Mobilności,

  • doświadczenie w branży transportowej,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na komunikację z innymi spółkami zagranicznymi w ramach grupy.

To oferujemy

  • odpowiednie narzędzia pracy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premia świąteczna;

  • dofinansowanie lekcji językowych;

  • polisa NW i na życie opłacana przez Pracodawcę na atrakcyjnych warunkach;

  • rozwój merytoryczny poprzez dopasowane na potrzeby stanowiska udział w szkoleniach oraz udział w rozwoju nowych obszarów z działalności Dasko;

  • płaska struktura i szybkie ścieżki decyzyjne.