PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OEX S.A.
  • Kontakt: dział HR
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Nowy Targ
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku z projektem realizowanym dla naszego klienta, lidera na rynku w branży spożywczej - firmy WAWEL – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Nowy Targ, Nowy Sącz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie
- zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów firmy
- przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych
- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji
- monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
- sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

WYMAGANIA:
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
- doświadczenie we współpracy ze sklepami tradycyjnymi, sieciami lokalnymi i hurtowniami
- rozwinięte umiejętności sprzedażowe, umiejętność korzystania z narzędzi sprzedażowych i analizy wyników
- umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej
- łatwość nawiązywania kontaktów, predyspozycje do pracy z klientami
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa
- czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę dla międzynarodowej organizacji odnotowującej wzrost sprzedaży i udziałów w rynku tradycyjnym
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon i mobilny system raportowy )
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet benefitów proponowanych przez firmę

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez skopiowanie linku do przeglądarki: https://tinyurl.com/y7a38ecb