DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Tetra Pak Sp. z o.o.
  • Kontakt: Paula Wołosiewicz
  • Telefon: +48 518 154 952
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Olsztyn
  • Region: warmińsko-mazurskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Tetra Pak to światowy lider w zakresie przetwarzania i pakowania żywności. Firma działa w 160 krajach na świecie, zatrudnia ponad 25 tys. pracowników. Na świecie działa ponad 8,790 maszyn pakujących oraz ponad 100,980 urządzeń procesowych dostarczonych przez naszą firmę.

Tetra Pak Olsztyn mieści się w samym sercu regionu znanego ze wspaniałych tradycji mleczarskich oraz zapewniającego dostęp do wysoce wykwalifikowanego personelu w sektorze przetwórstwa produktów żywnościowych. Zakład w Olsztynie powstał w oparciu o główne założenie firmy Tetra Pak: „Chronić to co dobre - żywność, ludzi oraz planetę”.

W oddziale w Olsztynie projektowane i wytwarzane są kompleksowo m.in. linie do produkcji serów. Jest to największy tego typu zakład w Europie. W budynku mieszczącym się na powierzchni 12 tys. m kw zatrudnionych jest obecnie około 300 osób. Teren został zaprojektowany i zbudowany w pełnej zgodności z wymogami BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method), aby zminimalizować jego wpływ na środowisko.

Oferujemy naszym klientom innowacyjne rozwiązania – od wstępnego przygotowania surowca, poprzez przygotowanie ziarna serowarskiego i jego obróbkę w zależności od rodzaju sera. A celem, który przyświeca całej naszej organizacji jest zobowiązanie, aby żywność była bezpieczna i dostępna wszędzie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Ślusarz - Spawacz

Oferujemy:

  • stałą i pewną pracę w dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • konkurencyjne na rynku atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kompetencji i efektywności pracy;

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • bezpieczną pracę w komfortowych warunkach w halach spawalniczych;

  • premię roczną;

  • bezpłatny dojazd do pracy z Olsztyna do Tomaszkowa;

  • nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą;

  • możliwość dofinansowania z ZFŚS do urlopu i na święta;

  • atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, finansowanego przez pracodawcę;

  • ubezpieczenie medyczne dla pracownika jak i całej rodziny;

  • kartę sportową;

  • dodatkowy dzień wolny;

  • dofinansowanie do wyżywienia w stołówce pracowniczej;

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • znajomość procesu spawania i obróbki metalu, mile widziane doświadczenie w montażu maszyn u klienta (najlepiej w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym);

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych;

  • mile widziane aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze;

  • sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność;

  • zaangażowanie i chęć do pracy;

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji i urządzeń dla przemysłu spożywczego; metodą TIG (141);

  • wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym

  • organizacja, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp

  • monitorowanie oraz zgłaszanie nieprawidłowości podczas wykonywania zadań

  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań i ich jakość

  • dbanie o bezpieczny i higieniczny stan pomieszczeń pracy i wyposażenia technicznego, a także o sprawność środków ochrony zbiorowej i ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (RODO) na adres:

[email protected] lub poprzez stronę internetową www.tetrapak.com

Alternatywnie, proszę o przesłanie CV lub zapytań bezpośrednio do rekrutera: [email protected]

Aktualna klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).