DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa o dzieło
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Weegree
  • Kontakt: Weegree
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Grafik

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Grafik 2D

Miejsce pracy: Praca zdalna

Opis stanowiska:

  • Tworzenie zleconych grafik.
  • Edytowanie udostępnionych grafik.
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, banerów, obróbka zdjęć, projektowanie katalogów, tworzenie grafik do mediów społecznościowych oraz dla reklam online.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektowaniu grafiki użytkowej.
  • Mile widziani studenci grafiki komputerowej i kierunków pokrewnych.
  • Samodzielność w działaniu po dostarczeniu niezbędnych materiałów.
  • Znajomość takich programów jak: Photoshop, Illustrator, Gimp itp.
  • Wyczucie estetyki.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od ilości oraz wielkości grafik).
  • Pracę dodatkową w elastycznych godzinach pracy!