INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: time2work
  • Kontakt: Dorota Jaworska
  • Telefon: +48 606 498 770
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Woj. Opolskie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne (budowa maszyn, mechanika / mechatronika / automatyka lub pokrewne),
  • min. 2 – 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu,
  • znajomość systemu CMMS / Maximo / SAP (lub innych podobnych),
  • dobra znajomość środowiska MS Office,
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • uprawnienia energetyczne G2, G3 (będą dodatkowym atutem).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Cel stanowiska:  zapewnienie ciągłości pracy maszyn oraz zarządzanie podległym zespołem

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy podległego zespołu pracowników Utrzymania Ruchu zgodnie z zasadami BHP oraz standardami firmy,
  • przygotowywanie planów działań serwisowych,
  • realizacja celów i wskaźników efektywności działu Utrzymania Ruchu,
  • realizacja zadań związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną środowiska na podległym obszarze,
  • analiza efektywności pracy działu,
  • udział w  projektach z zakresu Lean Management,
  • opracowywanie i wdrażanie programu prewencyjnego utrzymania ruchu w obszarze produkcji,
  • wsparcie merytoryczne zespołu produkcji w ramach bieżących napraw,
  • współpraca z firmami i serwisantami zewnętrznymi, oraz ich nadzorowanie,
  • obsługa systemu CMMS / Maximo/SAP (znajomość systemu Maximo lub podobnych systemów będzie dodatkowym atutem).

OFERUJEMY:

  • pracę w środowisku międzynarodowym na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział we wdrażaniu nowych inwestycji i projektów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, otwartej na kreatywność, zaangażowanie i współpracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • adekwatne do kompetencji wynagrodzenie + premia roczna + pakiet socjalny

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

Dorota Jaworska

+48 606 498 770