INSTALATOR ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500 PLN/m-c
  • Firma: time2work
  • Kontakt: Klaudia Borończyk
  • Telefon: +48 504 603 489
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Instalator Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń

Miejsce pracy: Cała Polska

WYMAGANIA:

  • min 2-letnie doświadczenie w instalacji i serwisowaniu systemów SSWiN, CCTV, ACC,
  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektroniki, informatyki lub automatyki (nie jest wymagane jeżeli kandydat posiada wieloletnie doświadczenie w branży),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wymagana jest niekaralność kandydata,
  • znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
  • mile widziana umiejętność projektowania w AutoCad,
  • zdolności manualne, analityczne myślenie,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • dyspozycyjność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca w firmie zajmującej się projektowaniem oraz
instalacją, adaptacją i rozbudową systemów zabezpieczeń. Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie instalacja, konserwacja i serwis elektronicznych systemów zabezpieczeń:

  • system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN,
  • system telewizji dozorowej CCTV,
  • system kontroli dostępu ACC,
  • system alarmu pożaru SAP).
  • praca na urządzeniach takich producentów jak: Bosch Security Systems, Satel, Pyronix, BCS,
  • praca jest wykonywana na terenie całej Polski, najczęściej na dużych obiektach,
  • praca na wysokościach, do 12-14 metrów, przy użyciu podnośników nożycowych, drabin lub rusztowań.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 3 500,00 zł netto miesięcznie,
  • system wynagrodzeń: stały + motywacyjny,
  • noclegi, obiady, śniadania –  podczas delegacji pokrywa pracodawca,
  • ubrania robocze zapewnia pracodawca (koszulki firmowe, bluzy, kurtki, spodnie, buty, kask, kamizelki).

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

[email protected]

+48
504 603 489

+48 502 084 036