• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 400-5 000 PLN/m-c
  • Firma: Time2Work
  • Kontakt: Time2Work
  • Telefon: +48 77 461 80 52
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole, Polska

Obowiązki:

  • Kursowanie po terenie Polski między głównymi magazynami firmy DHL Polska samochodem ciężarowym MAN TGX;
  • Sprawdzenie plomby.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy kierowcy min. 4 года;
  • Prawo jazdy z otwartą kat. C+E.
  • Karta kierowcy;
  • Umiejętność obsługi nawigatora
  • Okres próbny: miesiąc.

Oferujemy:

  • Zarobki miesięczne – 4500 zł/m netto na okres próbny, później zapłata rośnie do 5000zł/miesiąc.
  • Umowa o prace (praca na czas określony)
  • Praca z wyjazdem na 5 dni - tylko nocne zmiany od poniedziałku do piątku
  • Miejsce pracy: Ruda Śląska
  • Zakwaterowanie opłaca pracownik (ok 10 dni w miesiącu za 180-350zł w zależności od standardu).
  • Po okresie próbnym pracodawca pokrywa 50% kosztów przeżycia.
  • Pracodawca dostarcza odblaskową kamizelkę.

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

[email protected]

+48 883 134 721