• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 230-6 580 PLN/m-c
  • Firma: time2work
  • Kontakt: Klaudia Borończyk
  • Telefon: +48 504 603 489
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca ciężarówki kat. C+E

Miejsce pracy: trasy kilkudniowe/kilkutygodniowe po Europie

WYMAGANIA:

  • prawo jazy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu samowyładowczego,
  • doświadczenie w jeździe w Polsce lub Europie,
  • własna nawigacja.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • trasy kilkudniowe/kilkutygodniowe po Europie,
  • kierowca ma wyznaczoną trasę i czas kiedy jest rozładunek,
  • kierowca, po opróżnieniu samochodu, jedzie na wskazane przez logistyków miejsce, gdzie następuje ponowne załadowanie plandeki i wyrusza w kolejną trasę,
  • postoje w wyznaczonych miejscach,
  • kierowca podczas trasy nocuje w samochodzie, w specjalnie
    przygotowanej do tego kabinie,
  • rozładunki odbywają się w wyznaczonym dniu tygodnia
    oraz w wyznaczonych godzinach (jeśli kierowca nie zdąży musi czekać w danym zakładzie tydzień na kolejny rozładunek).

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie, następnie umowa o pracę,
  • 2250 zł brutto miesięcznie, plus 0,47 zł za każdy przejechany km (pracodawca gwarantuje możliwość przejazdu 9000 – 14000 km miesięcznie, co daje 4230 zł – 6580 zł netto miesięcznie),
  • przez dwa pierwsze tygodnie nowy pracownik ma podstawowe wynagrodzenie 2250 zł miesięcznie brutto,
    po dwóch tygodniach jeśli się sprawdzi, ma możliwość jazdy samemu i jest również wynagradzany od przejechanego kilometra,
  • jeśli pracownikowi brakuje uprawnień UDT, pracodawca pomaga wyrobić i potrąca z wypłaty (koszt ok 800zł).

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

[email protected]
+48
504 603 489

+48 502 084 036