DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Bailey
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 797253443
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

Bailey Industries Sp. Z o. o. szuka osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  •   prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami (Sp. z o.o.)
  •   zarządzanie obszarem Księgowości
  •   księgowanie i weryfikacja wyciągów bankowych, faktur zakupowych i sprzedażowych
  •   sporządzanie sprawozdań finansowych i informacji podatkowych zgodnie z wymogami ustawy               o rachunkowości i prawa podatkowego
  •  nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  •  nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym , prowadzenie kompleksowe kadr i płac
  •  monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)
  •  współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  •  obsługa transakcji zagranicznych
  •  ewidencja środków trwałych w tym transportu, maszyn
  •  tworzenie , wdrażanie , aktualizowanie oraz optymalizowanie procedur związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obszaru księgowego
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym

Nasze wymagania

  •  wykształcenie wyższe/średnie kierunkowe
  •   kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  •   biegła znajomość prawa podatkowego oraz zagadnień rachunkowych
  •   język angielski w stopniu komunikatywnym
  •   biegła znajomość MS Office w szczególności Excel
  •  znajomość programu Symfonia
  •  znajomość prawa podatkowego w UE
  •  umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy

  •  Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  •  Pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole
  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy