DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Adecco Poland Sp. z.o.o. OPL
  • Kontakt: Adecco Poland Sp. z.o.o.
  • Telefon: 601550296
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodów ciężarowych

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla mechaników. Zgłoś się do nas, jeżeli pracowałeś jako specjalista przy samochodach osobowych lub ciężarowych.

 

Mechanik samochodów osobowych lub ciężarowych

Numer ref. Auto/Nor/05/2019

Miejsce pracy: Norwegia
Lokalizacja pracy (miasto) wybierane jest indywidualnie dla każdego kandydata przez pracodawcę


Opis prac:

-bieżąca naprawa pojazdów 

-diagnoza i wymiana podzespołów elektrycznych lub hydraulicznych

-praca przy różnych markach samochodów

 

Poszukujemy mechaników zarówno do autoryzowanych serwisów jak i do mniejszych warsztatów w Norwegii. Zachęcamy do przesłania swojego CV jeśli:
-Wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów osobowych lub ciężarowych nie jest dla Ciebie problemem
-Pracujesz w zawodzie minimum 2 lata
-Komunikujesz się w języku angielskim
-Możesz przedstawić referencje potwierdzające Twoje kwalifikacje


Możemy Ci zaoferować:
-Stabilne zatrudnienie w Norwegii - umowę pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie -191-220 NOK brutto/godz. zależności od kwalifikacji oraz projektu
-Zapewnione mieszkania dzielone z innymi współpracownikami - pokoje 1-osobowe
-Darmowy przelot do Norwegii - przy większości projektów
-Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%

 

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 601550296

 

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"