DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KbtiPoland
  • Kontakt: KbtiPoland
  • Telefon: +48796662292
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje pracowników produkcji / montażu (branża Automotive).

Miejsce pracy : Mlada Boleslav

Obowiązki:

- praca na produkcji
- montaż podzespołów do samochodów osobowych.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

- chęć podjęcia pracy na terenie Czech
- dojazd do Czech we własnym zakresie.

Oferujemy:

- praca na pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie: po przeliczeniu od 4300 zł netto / miesiąc

- podwyżki, możliwość szkoleń

- dodatki: za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele, pracę indywidualną i grupową

- praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy

- 25 dni urlopowych

- dodatek żywnościowy od pracodawcy

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania

- opieka medyczna

Więcej informacji +48 691 839 554

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] w temacie wpisując Pracownik produkcji SKODA

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".