• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-5 000 PLN/m-c
  • Firma: Randstad Polska
  • Kontakt: Anna Łojek
  • Telefon: 725 300 308
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska

Chcesz się rozwijać zawodowo, a może stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy?

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość!

Nie zastanawiaj się, aplikuj już teraz!

Oferujmy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (4000zł brutto miesięcznie + premia ok. 600 zł brutto)

  • podwyżka podstawy wynagrodzenia po 3 miesiącach do 4200 zł brutto

  • premia kwartalna (frewkencyjna) ok 400 zł "netto

  • darmowe posiłki od pn do pt na 1 zmianie

  • umowa o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop)

  • praca w systemie 2-zmianowym - 12 godzinnym

  • około 15 dni wolnych w miesiącu

  • pakiet benefitów

  • możliwość długofalowej współpracy oraz bezpośredniej umowy przez firmę

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • kontrola przebiegu

  • wstępna kontrola jakości

  • zaangażowania i chęci do pracy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub na magazynie

Zapraszamy do aplikowania: https://randstadpl.traffit.com/public/an/dkk1MUpHST0= lub do kontaktu z nami pod numerem: 725 300 308