OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEG

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Crusar
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 881059009
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Firma Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL ostatnich lat. Na nasz wizerunek solidnego partnera składają się takie czynniki jak rzetelna praca i współpraca z liderami branży Automotive.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: 
Operator wózka widłowego


Zadania:
-obsługa wózka widłowego niskiego lub wysokiego składowania,
-załadunki/rozładunki/przeładunki towarów paletowych,
-wydawanie i przyjmowanie towarów,
-przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta.

Wymagania:
-uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
-doświadczenie w obsłudze wózka widłowego niskiego składowania lub wysokiego składowania,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Co możemy Ci zaoferować:
-możliwość podjęcia długotrwałej współpracy od zaraz,
-dodatkowe ubezpieczenie,
-prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
-udział w licznych wydarzeniach firmowych dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza.

"Używając przycisku 'Wyślij' wyrażana jest jednoznaczna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, przez Crusar Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą 54-530 Wrocław, ul. Rdestowa 5, zarejestrowaną w Rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod nr:0000591161, nadane NIP: 8943070320, Regon: 363221458 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Crusar Sp. z o.o. Sp. k. przetwarza ww. dane osobowe w powyższym celu przez okres: 3 miesięcy, a w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres: 5 miesięcy.

Crusar Sp. z o.o. Sp. k. może przekazać ww. dane osobowe Partnerom - podmiotom zlecającym przeprowadzenie rekrutacji, dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług informatycznych - hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Zgoda jest równoznaczna z przetwarzaniem przez Crusar Sp. z o.o. Sp. k. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie upoważnienia zawartego w przepisach prawa obowiązującego. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu.

W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: iod(at)crusar.eu, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Osoba przekazująca nam dane osobowe ma zapewnione prawa do: żądania od nas dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, do wniesienia skargi do organu nadzorczego (UODO), do niepodlegania automatyzacji."
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"