• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-16 PLN/h
  • Firma: time2work
  • Kontakt: Klaudia Borończyk
  • Telefon: +48 504 603 489
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Opole

WYMAGANIA:

Nie wymagamy od kandydatów doświadczenia i umiejętności technicznych. Na tę ofertę możesz aplikować jeżeli:
  • chcesz pracować w budownictwie,
  • chcesz się nauczyć prac ogólnobudowlanych,
  • posiadasz siłę i wytrzymałość fizyczną, pozwalającą na wykonywanie pracy w budownictwie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Nasz klient poszukuje pracowników (oferuje umowę o pracę), których przyuczy do wykonywania powierzonych obowiązków. Jako pomocnik budowlany będziesz murował i tynkował elewacje domków jednorodzinnych oraz wykonywał prace ogólnobudowlane.

Pracował będziesz od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00, a jeżeli zdecydujesz się na dodatkowe godziny pracy pracodawca rozliczy je zgodnie z Kodeksem Pracy.

Praca nie jest sezonowa – tak więc proponujemy Ci stałe, stabilne zatrudnienie na terenie Opola, które możesz uzyskać bez doświadczenia i specjalistycznych umiejętności.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • 2 tygodnie okresu próbnego, w czasie którego stawka to: 15 zł/h netto
  • po okresie próbnym stawka to: 16 zł netto/h,
  • pracę całoroczną,
  • pracę bez wymagań
  • przyuczenie.

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia,
  • opiekę rekruterów w procesie rekrutacji,
  • negocjację stawki z pracodawcą w Twoim imieniu,
  • brak opłat w procesie rekrutacji.

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

[email protected]
+48
504 603 489

+48 502 084 036