PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (K/M)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 800 PLN/m-c
  • Firma: Diwa Personalservice
  • Kontakt: Diwa Personalservice
  • Telefon: 0048 77 454 85 66, 668 817 007,
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska

POSZUKUJESZ rozwojowej PRACY W OPOLU?

Pracownik administracyjno – biurowy z językiem niemieckim (K/M)

Dla naszego renomowanego klienta w Opolu , działającego w branży rozliczeń, poszukujemy pracowników biurowych do spraw rozliczeń.

Opis stanowiska pracy:

  • wprowadzanie danych do systemu;
  • sprawdzanie poprawności danych;
  • koordynacja działań z pozostałymi oddziałami oraz centralą firmy;
  • sporządzanie zleceń

Wymagania:

  • znajomość język niemieckiego w mowie i piśmie;
  • min. wykształcenie średnie;
  • terminowe i odpowiedzialne wykonywanie swoich działań;
  • chęć pracy w zespole;
  • szybkiej obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych;
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych;
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – m.in. dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: [email protected]

Nr cert. 6760