PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/ANGIELSKIM

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: time2work
  • Kontakt: Dorota Jaworska
  • Telefon: +48 606 498 770
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Firma TimeTax obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością języków obcych

Miejsce pracy: Opole

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, w tym licencjat (preferowany kierunek ekonomiczny, rachunkowość, finanse) lub średnie,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2 (sprawdzana będzie podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  • dokładność,
  • poważne traktowanie obowiązków służbowych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języka francuskiego lub holenderskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie kalkulacji i rozliczeń podatkowych,
  • przygotowywanie wniosków i pism do zagranicznych instytucji,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z urzędami zagranicznymi,
  • obsługa klienta stacjonarnego, infolinii, poczty elektronicznej, wewnętrznego systemu CRM i komunikatorów internetowych,
  • ścisła współpraca z zespołem ds. weryfikacji oraz Punktami Obsługi Klienta.

OFERUJEMY:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole specjalistów,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • wykorzystanie języka obcego w codziennej pracy,
  • dofinansowanie do kart multisport, kursów językowych, pakiet medyczny PZU, pakiet wewnętrznych szkoleń, głównie z wykorzystaniem metodologii Insights Discovery™,
  • jasny podział zadań i obowiązków (karta opisu stanowiska pracy),
  • ścieżkę wdrożenia nowego pracownika do organizacji w oparciu o „Procedurę rekrutacji i wdrożenia nowego pracownika do firmy TT”,
  • motywację i rozwój zawodowy pracownika przy zastosowaniu wewnętrznego systemu rozmów rozwojowych,
  • ścieżkę awansu i premię kwartalna

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

Dorota Jaworska

+48 606 498 770