• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 465-2 755 PLN/m-c
  • Firma: time2work
  • Kontakt: Angela
  • Telefon: +48 502 084 036
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik drogowy

Miejsce pracy: Opole

WYMAGANIA:

  • umiejętność układania krawężników i obrzeży na ławie betonowej,
  • umiejętność układania kostki brukowej,
  • obsługa rozkładarki (ustawiania na guzikach grubości i spadków masy bitumicznej),
  • umiejętność wykonywania remontów cząstkowych,
  • doświadczenie przy robotach drogowych minimum 6 miesięcy,
  • samodzielność,
  • zaangażowanie w pracę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca polega na układaniu kostki brukowej, układaniu asfaltu,
  • praca przy budowach i remontach dróg,
  • praca przy robotach drogowych i wykopach,
  • praca przygotowawcze: przygotowanie terenu do układania kostki i asfaltu,
  • układanie kostki brukowej, rodzaj: kostka holland szara, prosta kostka chodnikowa,
  • obsługa elektronarzędzi: pił do cięcia kostki i asfaltu,
  • obsługa maszyn drogowych (tylko osoby z doświadczeniem w obsłudze maszyn),
  • maszynowe układanie nawierzchni.

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie na czas określony,
  • 2465- 2755 zł netto miesięcznie (14,50 zł/h netto),
  • okres próbny – 7 dni,
  • zapewniony darmowy dojazd na miejsce pracy,
  • zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca,
  • praca na terenie województwa Opolskiego i Dolnośląskiego,
  • system jednozmianowy,
  • pracę od poniedziałku do soboty 7:00 – 15:00,
  • możliwość nadgodzin – 8-11h dziennie (w miesiącu 170 – 190h).

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

[email protected]
+48 504 603 489
+48 502 084 036