• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: time2work
  • Kontakt: time2work sp. z o.o.
  • Telefon: +48 606 498 770
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska

Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Polska, Opole

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości, ekonomii lub biznesu,
  • Min 1 rok doświadczenia w pracy w dziale kadr i płac (preferowane w agencji pośrednictwa pracy),
  • Kwalifikacje zawodowe z zakresu kadr i płac,
  • Znajomość obsługi pakietu Office,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1 (preferowana),
  • Odpowiedzialność,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Zaangażowanie i samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis pracy:

Do naszej firmy time2work  poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac. W zakresie obowiązków takiej osoby jest:
  • Realizacja polityki personalnej w zakresie kadr i płac:
    – prowadzenie akt osobowych i obsługa dokumentacji kadrowej,
    – umawianie na badania lekarskie,
    – sporządzanie grafików pracy i urlopów,
    – naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac,
    – obsługa systemu Enova365.
  • Obsługa podatkowo-księgowa:
    – sporządzanie miesięcznych informacji o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od pracowników,
    – wystawianie i wprowadzanie faktur do rejestru,
    – sporządzanie raportów kasowych i dokumentów do biura rachunkowego,
    – rozliczanie kasy gotówkowej,
    – współpraca z biurem rachunkowym.
  • Raportowanie swoich działań do przełożonego.

OFERUJEMY:

  • Bezpieczeństwo pracy  w firmie nastawionej na rozwój i współpracę międzynarodową (umowa o pracę),
  • Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych w
    zakresie twardego HR (kadry i płace),
  • Rozwój kompetencji miękkich poprzez system
    wewnętrznych szkoleń głównie z wykorzystaniem metodologii Insights Discovery™,
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na
    współpracę i wsparcie,
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Pracę w  zespole specjalistów,
  • Firmowe imprezy integracyjne i pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Dofinansowanie do kart multisport, kursów
    językowych,
  • Jasny podział zadań i obowiązków (karta opisu
    stanowiska pracy) oraz system wypracowanych procedur i standardów,
  • Motywację i rozwój zawodowy pracownika przy
    zastosowaniu wewnętrznego systemu rozmów rozwojowych i ścieżki awansu,
  • Wynagrodzenie zgodne z wewnętrznym systemem wynagradzania
    i premiowania oraz ścieżką awansu.

Rekruter:

Dorota Jaworska

+48 606 498 770