• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Ineva Services Limited S.K.A.
  • Kontakt: Ineva Services Limited
  • Telefon: 696-901-125
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited S.K.A. zatrudni osoby na stanowisko:

Front-End Developer (REACT)

Miejsce pracy: Opole lub zdalnie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Front-End Developer (REACT) będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i rozwijanie stron produktowych i aplikacji internetowych zgodnie z odwzorowaniem projektu graficznego.

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JavaScript;
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka React;
  • Znajomości jednego z popularnych frameworkow JS np. AngularJS lub innego;
  • Dobrej znajomość zasad RWD (Responsive Web Design);
  • Dobrej znajomości REST, Ajax, Sass;
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT;
  • Znajomości Webpack;
  • Umiejętności cięcia grafiki PSD;
  • Znajomości programu Adobe Photoshop w zakresie cięcia grafiki;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętności pracy w dużym zespole projektowym;
  • Zaangażowania i samodzielności w zakresie przydzielonych zadań.

Mile widziana:

  • Znajomość standardów W3C;
  • Znajomość programowania obiektowego w PHP5;
  • Znajomość frameworka Boostrap;
  • Znajomość systemów szablonów TWIG lub Smarty;
  • Znajomość systemu ticketowego Redmine.

Oferujemy:

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy;Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość korzystania z firmowej biblioteki;
  • Nowe doświadczenia przy pracy nad budowaniem aplikacji i portali internetowych;
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności;
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje (format „pdf”) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres [email protected] .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.