KIEROWNIK DZIAŁU DANYCH PODSTAWOWYCH - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Kontakt: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Kierownik działu danych podstawowych

Praca w systemie hybrydowym

Poznaj powody, dla których warto z nami pracować :

·         Ciekawa i rozwijająca praca w dynamicznym otoczeniu biznesowym

·         Realny wpływ na rozwój działu danych podstawowych

·         Duży zakres samodzielności i możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom

·         Raportowanie bezpośrednio do Członka Zarządu

Stanowisko: Kierownik działu danych podstawowych

Miasto: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA

·         Nadzór i koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu

·         Praca z systemami wspierającymi zarządzanie danymi podstawowymi, np. KNIME

·         Opracowywanie, wdrażanie oraz utrzymanie standardów pracy z danymi podstawowymi spójnych we wszystkich podległych obszarach

·         Prowadzenie przeglądów jakości i spójności danych podstawowych

·         Kontrola nad poprawnością działania i efektywnością narzędzi zarządzania danymi podstawowymi

·         Rekomendowanie zmian w celu optymalizacji procesów oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze danych podstawowych

·         Współpraca z kadrą menadżerską biur centralnych oraz fabryk m.in. w celu budowy kontroli procesów zarządzania danymi podstawowymi

·         Planowanie zasobów ludzkich podległego działu oraz planowanie działań rozwojowych zespołu

TWÓJ PROFIL

·         Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne

·         Doświadczenie w zarządzaniu jednostką danych podstawowych

·         Bardzo dobra znajomość procesów danych dostawcy, klienta, logistyki oraz funkcjonalności systemu SAP

·         Znajomość systemów wspierających zarządzanie danymi podstawowymi

·         Doświadczenie w koordynowaniu projektów

·         Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, wnioskowania i rozwiązywania problemów

·         Umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu

·         Konsekwencja w dążeniu do osiągania celów

·         Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

KORZYŚCI:

·         Praca w systemie hybrydowym

·         Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej

·         Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

·         Bony noworoczne dla dzieci pracowników

·         Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

·         Płatny program poleceń pracowniczych

·         Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d0ce1604e084449a9f2cd5750b452b3a

lub

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]