• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Kontakt: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

FABRYKI MEBLI ,,FORTE" S.A w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn

Stanowisko: Operator Maszyn

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

·         Realizacja planu produkcyjnego

·         Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami

·         Ocena jakościowa produkowanych komponentów

·         Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych

·         Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

Twój profil:

·         1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·         Uprawnienia UDT- kierowanie wózkiem widłowym

·         Dobra znajomość rysunku technicznego

·         Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (pn-pt, po 8h)

·         Zaangażowanie, odpowiedzialność

Korzyści:

·         Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie

·         Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej

·         Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

·         Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

·         Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

·         Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

·         Dofinansowanie do wypoczynku

·         Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

·         Bony noworoczne dla dzieci pracowników

·         Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

·         Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e9fb2ce84159495f88ea79126e081e0d

lub

Zgłoszenia CV prosimy kierować na podany adres e-mailowy [email protected]