• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 100-2 300 PLN/m-c
  • Firma: Studium Techniki Dentystycznej
  • Kontakt: Dyrekcja
  • Telefon: 601271464
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Płock
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Studium Techniki Dentystycznej obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy - obsługa sekretariatu

Miejsce pracy: Płock, Zgierz - Polska

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera: Excel, Word, Outlook,
  • znajomość obsługi kont portali społecznościowych oraz stron internetowych od strony administratora,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysokie kompetencje językowe,
  • umiejętności analityczne,
  • wykształcenie wyższe.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej,
  • obsługa urządzeń znajdujących się w biurze,
  • odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie,
  • nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie,
  • prowadzenie działalności marketingowej firmy na portalach społecznościowych,
  • zarządzanie stroną internetową od panelu administratora,
  • reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach,
  • działanie zgodnie z interesem firmy.

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • stawkę do uzgodnienia,
  • szkolenia, kursy,
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się ze stanowiskiem.