MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pakość
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Od kandydata oczekujemy:

- wykształcenia zawodowego/średniego,

- minimum 2-letnego doświadczenia na podobnym stanowisku

- praktycznej umiejętności czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego,

- umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

- znajomości rysunku technicznego,

- skrupulatności i chęci rozwoju,

- dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Obowiązki osoby zatrudnionej:

- obsługa frezarek CNC, 3 i 5 osi, ze sterowaniem HEIDENHAIN,

- praca dwuzmianowa.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowę o pracę,

- możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
- możliwość długiej współpracy,
- warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.

Benefity:

- dofinansowanie zajęć sportowych
- spotkania integracyjne
- preferencyjne pożyczki
- parking dla pracowników
- paczki świąteczne
- program rekomendacji pracowników
- możliwość uzyskania uprawnień
- pikniki rodzinne

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [email protected]