ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI STAŻ PŁATNY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Lux Dom Sp. z o.o.
  • Kontakt: Beata Przydatek
  • Telefon: 509754719
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Piaseczno
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Administrator/ka Nieruchomości – staż (płatny)

Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

·         administrowanie we współpracy z Zarządcą wspólnotami mieszkaniowymi

·         kontrola zgodności faktur z zapisami umów,

·         udział w zebraniach ogółu właścicieli lokali,

·         kontrola jakości usług świadczonych przez firmy porządkowe, remontowe, serwisowo-techniczne obsługujące nieruchomość,

·         budowanie pozytywnych partnerskich relacji z Zarządami oraz z mieszkańcami Wspólnoty.

Wymagania

·         otwartość, komunikatywność,

·         umiejętność pracy pod presją czasu,

·         dyspozycyjność 30-40 godzin tygodniowo, czas trwania stażu 6 miesięcy

Oferujemy:

·         płatne praktyki

·         pracę w miłym, dynamicznym środowisku,

·         referencje,

·         elastyczny wymiar i godziny odbywania stażu

·         możliwość związania swojej kariery zawodowej z firmą Lux Dom Sp. z o.o.

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji (z nazwą stanowiska w tytule) na adres mailowy praca @lux-dom.pl

Prosimy o załączenie klauzuli poufności o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).