• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: P.B.A. Doradztwo Personalne
  • Kontakt: Patrycja Szott
  • Telefon: 535740912
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Piaseczno
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Naszym Klientem jest dynamiczny i prężnie rozwijający się największy polski producent i eksporter kosmetyków, który od ponad 30 lat globalnie buduje zaufanie wśród konsumentów poprzez najwyższą jakość i innowacyjność swoich produktów opartych na najnowszych technologiach i najwyższych standardach produkcji. Dzięki tworzeniu i szybkiemu reagowaniu na trendy rynkowe kosmetyki naszego Klienta docierają do ponad 70 krajów na całym świecie, będąc liderem w swoich kategoriach na wielu rynkach. Międzynarodową kulturę organizacyjną naszego Klienta cechuje otwartość na zmiany, elastyczność, kreatywność i odwaga w realizacji pomysłów. Obecnie w związku z rozwojem struktur klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Prezesa

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie kalendarza spotkań, planowanie i organizacja podróży służbowych oraz spotkań biznesowych

·         Udział w spotkaniach organizowanych w siedzibie firmy i poza nią (przygotowywanie protokołów/sprawozdań z przebiegu spotkań, tłumaczenia podczas spotkań - w tym tekstów)

·         Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy Dyrektorami, a pozostałymi komórkami w ramach struktur firmy

·         Zapewnienie sprawnego i terminowego obiegu dokumentów akceptowanych przez Dyrektorów

·         Bieżąca obsługa biura

·         Pisanie i tłumaczenie pism / prezentacji związanych z działalnością firmy

·         Kontakt z zagranicznymi klientami firmy

·         Przygotowywanie oraz uaktualnianie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby dyrektora

Od kandydata oczekujemy:

·         Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·         Bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Excel

·         Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

·         Kreatywności i umiejętności analitycznego myślenia

·         Wysokiej komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

·         Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

·         Umiejętności pracy pod presją czasu

·         Wysokiej kultury osobistej

·         Czynnego prawa jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny

·         Niezbędne narzędzia pracy

E-mail: [email protected]

Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia. Więcej informacji: Polityka prywatności

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 459