OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO, KAT. II (UDŹWIG 45 T)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Dekpol S.A.
  • Kontakt: Dekpol S.A.
  • Telefon: 058 560 10 75
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pinczyn
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator żurawia samojezdnego

OBOWIĄZKI:

·         Obsługa żurawia samojezdnego

WYMAGANIA:

·          aktualne uprawnienia

·          doświadczenie min. 1 rok

·          dobra organizacja pracy własnej

·          rzetelność i pracowitość

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Dojazd na teren budowy z siedziby firmy

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Aplikacje prosimy składać na adres:

[email protected]

Dekpol S.A.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn

tel. 058/ 560 10 75

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )".