DORADCA SERWISOWY ! ZAROBKI NAWET 7500 ZŁ + PREMIE!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-7 500 PLN/m-c
  • Firma: Eurokadra SA
  • Kontakt: Sandra Nawrat
  • Telefon: 501683334
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Piła
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko doradca serwisowy.

Umowa zawierana jest bezpośrednio z klientem.

Lokalizacja: Białośliwie okolice Piły

Zakres obowiązków:

·        przyjmowanie i wydawanie pojazdów klienta

·        doradztwo w doborze części i naprawy pojazdów

·        dobór ogumienia

·        wystawianie faktur vat

·        zamawianie i zwrot towarów

·        obsługa klienta

·        prowadzenie historii wizyt serwisowych

Oczekujemy:

·        wykształcenie min. średnie

·        dobra znajomość pojęć motoryzacyjnych

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        znajomość obsługi programów MS OFFICE, Excel itp.

·        dyspozycyjność

·        dobra organizacja pracy

·        wysoka kultura osobista

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia oraz zaangażowania (wynagrodzenie podstawowe, premie + prowizja)

·        pracę w systemie jednozmianowym

·        możliwość rozwoju zawodowego

·        benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe

Nie czekaj, zadzwoń już dziś! Tel 501683334