DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Poznański zarządca nieruchomości
  • Kontakt: Artur Folek
  • Telefon: 605 206 488
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Firma zarządzająca nieruchomościami obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

GOSPODARZ / DOZORCA NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Poznań / Wilda

WYMAGANIA:

  • sumienność podczas wykonywania obowiązków
  • kultura osobista
  • punktualność, uczciwość
  • wszystkie umiejętności i wiedza dotycząca utrzymania czystości na wysokiej jakości nieruchomości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie czystości w częściach wspólnych wewnątrz budynku
  • utrzymanie czystości w częściach wspólnych na zewnątrz budynku
  • koszenie trawy
  • usuwanie chwastów

OFERUJEMY:

  • umowa z podmiotem prowadzącym własną działalności gospodarczą
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość poszerzenia zakresu usług o prace ogrodowe - dodatkowo płatne

Jesteśmy dużą firmą deweloperską z Poznania. Obiekt do utrzymania czystości ma kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni (dwa poziomy hali garażowej ) i znajduje się na Wildzie.

PREFERUJEMY WSPÓŁPRACĘ Z DWOMA OSOBAMI. (druga osoba będzie mogła przejąć cześć obowiązków w mniejszym zakresie czasowym np. koszenie trawników).

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”