• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Profesja
  • Kontakt: Iwona Brodowska
  • Telefon: 575 077 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Państwo: Kuwejt

Biuro rekrutacyjne GRUPA PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Dla naszego Klienta prestiżowej firmy świadczącej usługi medyczne, rozwijającej swoje działania na rynkach międzynarodowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

                                                    Fizjoterapeuta/tka
                                                  Miejsce pracy: Kuwejt

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć grupowych oraz indywidualnych w celu poprawy sprawności ruchowej Pacjentów,

- obsługa sprzętu rehabilitacyjnego,

- dbanie o dobro pacjenta zgodnie z zaleceniami,
- przygotowywanie, prowadzenie i nadzór nad dokumentacją medyczną.

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia na takim samym stanowisku (znajomość metody McKenzie, podstawy terapii manualnej),
- bardzo dobrej znajomość j. angielskiego,
- odbyty kurs podstawowy PNF,
- empatii w stosunku do pacjenta.

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 3-3,5 tyś Euro netto,
- 14 pensji w ciągu roku,
- zakwaterowanie, wsparcie przy aklimatyzacji,
- niezbędne narzędzia pracy,
- miłą atmosferę i przyjazny zespół.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA  sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.