• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KKBud Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Wróbel
  • Telefon: 61-624-74-55
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Jesteśmy spółką konsultingową działającą na polskim rynku budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i ochrony środowiska. Specjalizujemy się w zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management, Inżyniera Kontraktu oraz Inwestora Zastępczego. Działamy w imieniu i na rzecz Inwestora. Nie jesteśmy powiązani z żadnym podmiotem gospodarczym działającym w sektorze inwestycyjnym. Jako niezależny konsultant dbamy o realizację projektu inwestycyjnego zgodnie z regułą 3E, czyli efektywnie, ekonomicznie i etycznie.

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Poznań i okolice

Opis stanowiska:

  • Praca w siedzibie spółki oraz na projektach prowadzonych w Poznaniu i okolicach
  • Poszukiwani młodzi, ambitni inżynierowie gotowi do rozwoju swoich umiejętności
    w branży budowlanej
  • Praca dająca możliwość zdobywania uprawnień budowlanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (mile widziani młodzi inżynierowie po studiach min. I stopnia, bądź studenci zaoczni studiów II stopnia)
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office oraz Autodesk AutoCAD
  • umiejętność organizacji pracy oraz koordynacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • prawo jazdy kategorii B

Podstawowy zakres obowiązków:

  • koordynowanie obiegu dokumentacji technicznej
  • kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • współpraca w imieniu Inwestora z wykonawcami wszystkich branż
  • współpraca z Inspektorami KKBud

Oferujemy:

  • pracę przy największych projektach dla międzynarodowych liderów poszczególnych branż
  • kompleksowe poznanie procesu budowlanego począwszy od koncepcji, przez proces przetargowy, aż po obsługę po uzyskaniu Pozwolenia na Użytkowanie
  • pracę w młodym ambitnym Zespole
  • możliwość zdobywania uprawnień budowlanych
  • kartę MultiSport
  • komputer i telefon służbowy

Rozmowa rekrutacyjna:

  • Spotkanie online lub osobiście

Uwaga: Przy wszystkich zgłoszeniach prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Spółka KKBud zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.