JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE (BRANŻA REKLAMOWA)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Profesja
  • Kontakt: Klaudia Dębowska
  • Telefon: 575 077 444
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Biuro rekrutacyjne GRUPA PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703). Dla naszego Klienta- jednej z największych agencji reklamowych w Polsce - poszukujemy kandydata na stanowisko:

 

Junior Account Executive (branża reklamowa)

miejsce pracy: Poznań

 

 

 Jeżeli chcesz:

·         koordynować  i zarządzać ciekawymi  projektami reklamowymi;

·         budować i utrzymywać dobre relacje z klientami;

·         brać udział w planach zdjęciowych produkcji spotów reklamowych;

·         współpracować z kreatywnym zespołem specjalistów….

 

… a w zamian za swoje zaangażowanie:

·         otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie;

·         pracować w nowoczesnym biurze w centrum Poznania z nieograniczonym dostępem do kawy i herbaty;

·         uczestniczyć w cyklicznych imprezach integracyjnych;

 

Aplikuj ! Czekamy na Twoje zgłoszenie !

 

 

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

·         bardzo dobrze znasz język niemiecki (C1);

·         posiadasz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta niemieckojęzycznego ;

·         obsługa pakietu MS Office (w tym Excela) nie jest dla Ciebie problemem;

·         dobrze radzisz sobie z organizacją pracy własnej, jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę zespołową i zorientowaną na osiąganie wyznaczonych celów.

 

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

 

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

 

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

 

 

 

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"