• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB HR
  • Kontakt: Sandra Borowska
  • Telefon: 791 400 239
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta – międzynarodowej Firmy specjalizującej się w zapewnieniu jakości w branży motoryzacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynatora ds. Jakości

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
-nadzór nad zgodności wyrobów ze specyfikacją techniczną,
-terminowe sporządzanie raportów,
-kontakt z klientem i pilnowanie czy wymagania klienta są spełnione
-opracowywanie instrukcji kontroli,
-zarządzanie zespołem,
-planowanie czasu pracy grupy pracowników,
-kontrola nad obiegiem dokumentacji i ich przetwarzaniem,
-przestrzeganie przepisów bhp, ppoż., norm jakościowych,
-utrzymywanie systemu jakości i polityki jakości przyjętej przez zakład,
-przeprowadzanie szkoleń pracowników.

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym,
-kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane osoby z branży motoryzacyjnej),
-sprawna obsługa komputera w tym pakietu MS Office,
-prawo jazdy kat.B,
-znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym ,
-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje:
-umowa o pracę,
-praca w pełnym wymiarze godzin (pełen etat),
-niezbędne narzędzia takie jak: telefon komórkowy, samochód, laptop,
-możliwość uzyskania premii.