• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: M-Serwis
  • Kontakt: Dział Rekrutacji
  • Telefon: 669996401
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca B

Agencja Zatrudnienia M-Serwis ( nr cert.49) poszukuje dla swojego Klienta, osobę na stanowisko:

Pracownik Administracyjny / Zaopatrzeniowiec / Kierowca samochodu osobowego

Zakres obowiązków:

  • Czynności administracyjne
  • Obsługa komputera
  • Obsługa korespondencji
  • Transport przesyłek na terenie Poznania- dostarczanie dokumentów
  • Realizacja zadać zleconych przez przełożonego

Oczekiwania od kandydata:

  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Stabilną prace w miłej atmosferze

Zapraszamy do aplikowania!

Pamiętaj o zamieszczeniu w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, a nie wymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz nie wynikających z przepisów odrębnych, o których mowa w art. 221 § 4 Kodeksu pracy (w szczególności z art. 11b Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz art. 19f, 85a oraz 88z Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy), przez M – Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Mickiewicza 27/2, 60 – 835 Poznań (dalej: Administrator) w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji przez M – Serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Mickiewicza 27/2, 60 – 835 Poznań (dalej: Administrator) przez okres 12 miesięcy od momentu przekazania danych.

Administrator informuje, że wyrażając niniejszą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: [biuromałpam-serwis.com.pl]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem