• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SZS "WIELKOPOLSKA"
  • Kontakt: Hanna
  • Telefon: 660429009
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Szkolny Związek Sportowy ”WIELKOPOLSKA” jest stowarzyszeniem realizującym zadania w zakresie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży szkolnej. Związek współdziała ze szkołami w realizacji celów wychowawczych
i zadań sportowych w tym również na rzecz osób niepełnosprawnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie w zakresie prowadzonych projektów,
  • Koordynowanie obiegu korespondencji przychodzącej,
  • Obsługa wybranych eventów sportowych,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Prace manualne: kserowanie, składanie, laminowanie,

Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność obsługi Ms Office (Word, Excel, Corel),
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w grupie,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana- możliwość udziału w mistrzostwach świata,

Oferujemy:

  • Praca w młodym i dobrze zgranym zespole 7.30-15.30
  • Możliwość realizacji wielu ciekawych projektów z obszaru sportu dzieci i niepełnosprawnych
  • Umowa o pracę na pełen etat od 1.09.2019r. Część etatu: czerwca - sierpień.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm”.