PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000 PLN/m-c
  • Firma: PF-GRUPPEN
  • Kontakt: Agnieszka Myszka
  • Telefon: 696884799
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Informacje

Ilość wakatów: 2
Start: od zaraz
Lokalizacja: Dania
Sektor: produkcja, pracownik fizyczny

Oferujemy

Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS,
Stawka godzinowa 95 DKK brutto (53 PLN),
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,

Średnie zarobki netto po odliczeniu mieszkania i podatków 6400 PLN + 600 PLN dodatek wakacyjny

Umowę na czas ustalony z pracownikiem,
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 17.955 DKK (10.054 PLN),
Pracę 5 dni w tygodniu,

W okresie wrzesień-grudzień możliwość nadgodzin,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (5-40 km od pracy, 95 kr / noc),
Obsługę administracyjną w Danii,

Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00,
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów ,
Możliwość wyjazdu w grupie,
Podgląd godzin online dla każdego pracownika indywidualnie.

Wymagania

Uprawnienia na wózki widłowe zwykłe oraz elektryczne,
Samodzielność,
Angielski na poziomie B1,
doświadczenie w pracy na produkcji,
Dyspozycyjność, praca na stałe,
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność,
ciepła odzież, praca również na chłodni,
Własny samochód: dojazd do pracy (zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu).

Skrócony zakres obowiązków

sprawna obsługa wózka widłowego zwykłego oraz elektrycznego,

 przewożenie oraz ustawianie wyrobu gotowego na chłodnie,

przewożenie towaru między magazynami za pomocą wózków,

streczowanie, bindowanie palet/ opakowań zbiorczych oraz etykietowanie kartonów i palet,

przeliczanie palet,

sprawdzanie jakości owoców w magazynie,

różne drobne prace na produkcji /sortowanie owoców

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Patrycja Hara +48 600 657 620

Agata Kowalska +48 539 626 655

Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej