PRACOWNIK SZKÓŁKARSKI - ZBIÓR SADZONEK JODŁY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 7 000 PLN/m-c
  • Firma: PF-GRUPPEN
  • Kontakt: Agnieszka Myszka
  • Telefon: 696884799
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 40

Oferujemy:

- stawka akordowa brutto przeliczana ze stawki godzinowej: 70 DKK (40 PLN) brutto plus 12,5% dodatek wakacyjny do każdej przepracowanej godziny,
- akord indywidualny,

- średnie zarobki miesięczne brutto: 14000 DKK (7 980 PLN),
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
-  możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
- pomoc w organizacji mieszkania (100 kr/doba)
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

- zbiór sadzonek jodły kaukaskiej

Oczekujemy:

-  zaangażowanie w pracy,
- dyspozycyjność w podanym terminie,

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- doświadczenie  na podobnym stanowisku,

- dobry stan zdrowia.