• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Synergia
  • Kontakt: Joanna
  • Telefon: 697064802
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy
Firma z branży handlowej poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego.

Zapraszamy do aplikowanie również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Zakres obowiązków:
  • weryfikacja kosztów
  • prowadzenie ewidencji ŚT, księgowanie i uzgadnianie amortyzacji ŚT, WNIP
  • sporządzanie deklaracji VAT, JPK, GUS
  • weryfikacja i wprowadzanie listy płac, rozliczanie delegacji, weryfikacja ewidencji kosztów samozatrudnionych
  • uzgadnianie magazynów
  • sporządzanie pism do US
  • sporządzanie miesięcznych zestawień rozliczeniowych (GUARD, WARTA, HESTIA, EURONET, BONY)
  • nadzór nad specyfikacjami dotyczącymi wysyłek Intrastatu
  • rozliczenia Tax Free

Zakres umiejętności:
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • znajomość zagadnień magazynowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność oraz samodzielność w działaniu
  • znajomość MS Office, a szczególnie programu MS Excel oraz programów księgowych (mile widziana znajomość programu Altum),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • benefity pozapłacowe
  • serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników