SERWISANT / SKLEPOWY / KONSULTANT GSM-IT W SALONIE ATELKOM KOMORNIKI

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ATELKOM
  • Kontakt: Atelkom
  • Telefon: 533630530
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Istniejąca od blisko dwudziestu lat ogólnopolska sieć placówek/salonów Atelkom specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów i telefonów komórkowych oraz serwisie urządzeń mobilnych poszukuje kandydatów na stanowisko:
• konsultant / sklepowy / serwisant

Oferujemy:
• szkolenie - przysposobienie do stanowiska pracy
• umowę o pracę (pełen etat)
• stabilność zatrudnienia
• możliwość rozwoju
• atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
• dobra obsługa komputera
• wiek do 35 lat
• średnie wykształcenie
• nastawienie na zdobywanie nowych umiejętności
• zdolności manualne
• komunikatywność
• sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa klientów
• dbanie o zatowarowanie oraz ekspozycję towaru w placówce
• obsługa serwisowa telefonów komórkowych - naprawy sprzętowe i programowe
• przygotowywanie/prowadzenie dokumentacji, zestawień, raportów, rejestrów
• usuwanie blokad simlock

Lokalizacja zatrudnienia:
• salon ATELKOM w Galerii Handlowej AUCHAN ul. Głogowska 432, 60-004 Poznań

CV przesyłamy za pomocą maila : [email protected]