• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SPI
  • Kontakt: Kamila D
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

(Teren zewnętrzny / prace ogrodnicze)

Miejsce pracy: Poznań (ul. Wołkowyska)

Oferujemy:

Dogodne godziny pracy (6.00-14.00), pon-pt

Pracę od zaraz, dobre wynagrodzenie

Benefity pozapłacowe

Niezbędne narzędzia do pracy

Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Świetną atmosferę pracy

Wsparcie Zespołu i przełożonego

Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:

Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

Utrzymanie czystości, prace porządkowe, gospodarcze i ogrodnicze na terenie zewnętrznym obiektu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com