• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FallWork
  • Kontakt: Klaudia Napiontek
  • Telefon: 883088322
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Dla naszego Klienta - firmy z branży hotelarskiej, poszukujemy:

Specjalisty ds. Sprzedaży Eventów

Lokalizacja: Poznań

Osoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania:

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii działania firmy w zakresie organizacji eventów, imprez, konferencji
  • Pozyskiwanie klientów, przygotowywanie ofert i ich prezentacja
  • Kreowanie strategii, projektowanie, przygotowywanie oraz realizacja organizowanych imprez i wydarzeń
  • Tworzenie szczegółowych kosztorysów do projektów i ich rozliczanie
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz koordynacja ich działań
  • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • Stałe dostosowywanie prowadzonej działalności do wymagań i potrzeb rynku
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu administrowanego przez siebie obszaru działania

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Świadomość biznesowa
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej z kierunków: marketing, organizacja eventów etc)
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę od początku zatrudnienia/ Możliwe jest również B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Pakiet socjalny, karta Multisport

Jeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Jeśli znasz osobę, która szuka takiej oferty przekaż informacje.

Oferta pracy z zatrudnieniem stałym. FallWork Nr Cert. 6231