DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-80 000 PLN/m-c
  • Firma: Devpark Sp. z o.o.
  • Kontakt: DevPark
  • Telefon: 793500033
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Project Manager

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem deweloperskim,
  • zarzadzanie projektami IT zgodnie z metodykami zwinnymi,
  • planowanie i realizacja prac zgodnie z zasadami Scrum,
  • kontakty z klientami , dbałość o bieżącą komunikację i aktualności danych,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • organizacja pracy zespołu w zakresie danych dostępowych, współtworzenie standardów pracy, komunikacji,
  • tworzenie raportów,
  • analiza potrzeb zespołowych ,umiejętności personalnych oraz kompetencji technicznych .

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT na stanowisku IT Project Managera, (2 lata +),
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w modelu agile (Scrum, Agile PM),
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkoma trwającymi projektami,
  • umiejętność zarządzania rozproszonym zespołem projektowym,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej na poziomie biznesowym,
  • silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  •  znajomość języka angielskiego – B2+,
  • doskonała umiejętność zarządzania priorytetami i ryzykiem na poziomie projektu,
  • prowadzenie zespołów w zakresie wprowadzania usprawnień i dostosowywania się do zmian

Co oferujemy:

  • pracę dla firm z całego świata i różnych branż,
  •  elastyczne godziny pracy, model hybrydowy,
  • długoterminową współpracę,
  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • biuro w centrum miasta ( miejsce na relaks, stół do bilarda i tenisa stołowego),
  • możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość korzystania z karty Fit Profit,
  • dostęp do profesjonalnych książek, poradników i materiałów szkoleniowych,
  • na bieżąco wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy prelekcje i prezentacje,
  • organizujemy spotkania integracyjne całego zespołu, zawsze połączone z dodatkowymi atrakcjami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Devpark sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wspólnej 15/1 62-052 Komorniki dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Devpark sp. z o.o.. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Devpark sp. z o.o. nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.