DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 25 PLN/h
  • Firma: Asistwork Sp.z o.o.
  • Kontakt: Julia Żeletko
  • Telefon: 691581043
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Poznań

Nasze wymagania:
- Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
- Gotowość do pracy zmianowej 12:00 -20:00 i 15:30 -23:30 (docelowo 14:00 - 22:00 i i 22:00 – 6:00).

Twoje zadania:
- Pakowanie i kompletacja towarów zgodnie z zamówieniem (art. instalacji grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej) ,
- Przyjmowanie i wydawanie towaru,
- Transportowanie i przemieszczanie artykułów na terenie zakładu.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 25 zł/h brutto,
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Stałą współpracę z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,
- Możliwość zdobycia uprawnień UDT,
- Dopłaty do posiłków,
- Pełne wdrożenie i wsparcie.

Zainteresowany?
Wyślij swoje CV lub zadzwoń/ napisz SMS na nr 691 581 043.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli do swojego CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.