MAINTENANCE LEADER (9-10 TYS. ZŁ BRUTTO)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Antal REX
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: 508173395
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy ambitnej i otwartej na rozwój zawodowy osoby na stanowisko Maintenance Leader.

Zakres obowiązków:
Zapewnienie wysokiego poziomu sprawności i efektywności technologicznej obszaru produkcji i zakładu
Zarządzanie podległym zespołem poprzez delegowanie odpowiedzialności i zadań dla członków grupy
Współpraca z działami produkcyjnymi w zakresie rozwiązywania problemów związanych z procesami produkcyjnymi
Udział w projektach inwestycyjnych i optymalizacyjnych
Tworzenie oraz nadzór nad realizacją planów w zakresie konserwacji maszyn, urządzeń, instalacji i obiektu budowlanego
Prowadzenie analizy przyczyn i skutków awarii oraz wdrażanie działań zapobiegających awariom i przestojom z nich wynikających
Nadzór na dokumentacją napraw, prowadzenie rejestracji napraw maszyn i urządzeń
Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie z dostaw usług, maszyn, części zamiennych

Wymagane kwalifikacje:
Wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (minimum 2 lata)
Znajomość metodologii I filozofii TPM
Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych oraz znajomość automatyki w zakresie diagnozowania sterowników np. Siemens, Omron lub Mitsubishi
Aktualne uprawnienia SEP
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Wysokie umiejętności analityczne oraz planowania
Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość

Nasz klient oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie (9-10 tys. zł brutto)/umowa o pracę
Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, możliwość awansu
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, multisport, lekcje angielskiego

Brzmi ciekawie, a Ty masz odpowiednie kalifikacje? Nie wahaj się i wyślij cv!
Zawsze warto rozmawiać na temat nowych możliwości.