DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 700 PLN/m-c
  • Firma: SOD-Janiszewski
  • Kontakt: Daria
  • Telefon: 661 661 275
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Pracownik biurowy

U W A G A  ! ! !
Aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymiar pracy: PEŁNY ETAT

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ

Lokalizacja: OPACZ-KOLONIA

Miejsce pracy dostosowane dla osób poruszających się na wózku: TAK

Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, poszukuje na stanowisko:

Obowiązki:

  • wprowadzanie danych z zamówień w formie papierowej do systemu SAP;
  • odbieranie połączeń przychodzących (przyjmowanie zamówień).

Wymagania:

·         praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

·         samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

·         bardzo dobra organizacja pracy;

·         wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełen etat;

·         wynagrodzenie: 3700,00 zł brutto – 3 miesiące okresu próbnego;

·         godziny pracy: 15:00-22:00 (pon. – pt.);

·         wynagrodzenie po okresie próbnym adekwatne do umiejętności                                     i zaangażowania;

·         możliwość skorzystania z pakietu medycznego Luxmed oraz karty Multisport.

Wyślij swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres [email protected]
Temat maila: Pracownik biurowy

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń: 661 661 275

PAMIĘTAJ O DODANIU KLAUZULI

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z  art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

TAK/NIE

oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Rudnickiego 8a/3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

TAK/NIE