DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 1 500 EUR/m-c
  • Firma: Autumn Care
  • Kontakt: Autumn Care
  • Telefon: 504973919
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka
Firma Autumn-Care z 15letnim doświadczeniem poszukuje kandydatek do pracy na stanowisko:

Opiekunka do Podopiecznej
Miejsce pracy: Niemcy
Termin: 10.10.2020
Stawka: 1500 euro

Opis stanowiska:
Podopieczna- Pani Johanna ma 86lat, waży 42kg,
Podopieczna jest po 2 udarach, ma cukrzycę, demencję, nosi pielucho majtki- porusza się na wózku inwalidzkim. 2x w tygodniu jeździ do domu Seniora między 8:00 a 9:00 rano przyjeżdża po nią bus wraca w godzinach 15:30-17:00. Codziennie przychodzi pielęgniarka 3x dziennie podać insulinę. Podopieczna mieszka z mężem- który nie wymaga opieki.

Oczekiwania:
- doświadczenie w branży Opiekuńczej,
- znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- dyspozycyjności do podjęcia pracy od 10/10/2020

Opiekunce zapewniamy:
- zatrudnienie na polskich warunkach,
- opłacony przejazd z Polski o Niemiec oraz powrót do Polski,
- zdalne załatwianie formalności,
- kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1,
- stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy

Zainteresowanych prosimy o kontakt
telefoniczny: 504973919
e-mail: [email protected]