DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 560-1 800 EUR/m-c
  • Firma: IPF Group S.A.
  • Kontakt: Adrian Wojciechowski
  • Telefon: 61 222 37 24
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny
Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

PRACOWNIK LEŚNY

Lokalizacja: Francja okolice Limoges

Zakres obowiązków:
- ręczne sadzenie sadzonek drzew przy zalesianiu (szybkie tempo ok. 1000 sadzonek dziennie)
- odnawianie powierzchni zrębowych
- pielęgnacja siewek
- sortowanie sadzonek
- załadunek sadzonek na środki transportu

Wymagania:
- gotowość do pracy w szybkim tempie
- dobra kondycja fizyczna
-gotowość do podjęcia pracy za granicą
- doświadczenie przy sadzeniu drzew / sadzonek (duża ilość w krótkim czasie)

Oferujemy:

-francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (umowa o pracę tymczasową)
-atrakcyjne wynagrodzenie 10,15 euro/h
-zorganizowany transport
-dodatkowa premia dla pracowników, którzy zdecydują się na korzystanie z własnego samochodu do celów służbowych
-organizacja zakwaterowania jak najbliżej miejsca zatrudnienia