DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Foreign Personnel Service sp. z o.o.
  • Kontakt: Martyna Mikuszewska
  • Telefon: 576877775
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Cześć! Jesteśmy Foreign Personnel Service Sp. z o.o. – wiodąca polska agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy i Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Naszymi Klientami są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy uwielbiającej kontakt z ludźmi osoby na stanowisko Rekrutera.

Potrafisz myśleć nieszablonowo? Jesteś osobą nastawioną na sukces? Lubisz rozmawiać z ludźmi i czerpiesz z tego satysfakcję? Szukamy właśnie Ciebie!

REKRUTER / PRACOWNIK BIUROWY z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Poznań ul. Gwarnej (możliwość pracy hybrydowej)

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Umieszczanie ogłoszeń o pracę,
  • Selekcja napływających aplikacji,
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez social-media,
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami ubiegającymi się o pracę za granicą (przez telefon oraz w biurze),
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Aplikuj, jeśli:

  • Uwielbiasz kontakt z ludźmi, a do tego jesteś osobą konkretną oraz bezkonfliktową,
  • Znasz język niemieckim w stopniu komunikatywnym,
  • Jesteś nastawiony na długoterminową współpracę w ambitnym zespole, realizację wyznaczonych celi oraz dążysz do osiągnięcia sukcesu,
  • Masz pozytywne nastawienie, energię do działania oraz niekonwencjonalność i rzetelność w działaniu.
  • Potrafisz pracować pod presją czasu w systemie zadaniowym oraz współpracować w grupie.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w branży: sprzedaż usług finansowych, ubezpieczenia, rekrutacja itp.,

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B,
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • Pracę stacjonarną w nowo otwartym biurze w Poznaniu przy ul. Gwarnej,
  • Pracując z nami sam dbasz o swój work-life balance, gdyż oferujemy elastyczne godziny pracy w systemie zadaniowym,
  • Różnorodne benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Spotkania i imprezy firmowe w całej Polsce,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, ATS Traffit i inne aplikacje,
  • Możliwość aktywnego rozwoju poprzez udział w szkoleniach i targach oraz możliwość awansu na wyższe stanowisko,
  • Profesjonalne, bezstresowe wdrożenie w wykonywane obowiązki i codzienne wsparcie doświadczonego i optymistycznego zespołu.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]