SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FOODjobs Sp. z o.o.
  • Kontakt: Beata Świrk
  • Telefon: 788566530
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:

  • Bieżąca obsługa sklepów internetowych kontakty z klientami
  • Wsparcie w koordynacji procesu reklamacji
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Monitorowanie wyników sklepu internetowego: ilość odwiedzających, ilość kupujących, wielkość transakcji, stopień pokrycia rynku, itp.
  • Współpraca z magazynem w zakresie realizacji zamówień
  • Współudział w planowaniu, wdrażaniu i ewaluacji projektów z zakresu e-commerce, w tym współtworzenie kalendarza promocji w sklepie
  • Komunikacja wewnątrz firmy w zakresie marketingu sklepu internetowego
  • Kontrola publikacji w Social Mediach i komunikacji z użytkownikami oraz współpraca z moderatorami
  • Przygotowywanie raportów i analiz podsumowujących działania sklepów
  • Regularne monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • Współpraca z podwykonawcami – agencjami, drukarniami, programistami
  • Obsługa systemu ERP w zakresie pełnionej funkcji: rejestr klientów sklepu internetowego, rejestr warunków,  rejestr indeksów produktowych
  • Analiza narzędzi z zakresu e-commerce i marketingu celem wykorzystania w firmie

·       Proponowanie zmian i usprawnień w sklepie internetowym

WYMAGAMY:

·       Wykształcenia średniego lub wyższego

·       Znajomość podstaw języka niemieckiego – warunek konieczny

·       Wiedzy z zakresu e-commerce i obsługi klienta

·       Znajomości specyfiki marketingu online i aktualnych trendów w tej dziedzinie

·       Doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego

·       Doświadczenia w monitorowaniu social mediów i współpracy z moderatorami

·       Mile widziana praktyczna znajomość WooCommerca na WordPress

·       Biegła obsługa komputera w środowisku WINDOWS: Word, Excel oraz doświadczenie w obsłudze programów typu ERP, a zwłaszcza modułu fakturowanie oraz CRM

·       Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

·       Samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności w realizacji swoich obowiązków

·       Dyspozycyjności

·       Gotowości do wyjazdów służbowych

·       Gotowości do wsparcia innych działów w firmie

OFERUJEMY:

·       Umowę o pracę – podstawa + premia

·       Możliwość dynamicznego awansu stanowiskowego

·       Dobrą atmosferę

·       Narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon komórkowy