DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB HR
  • Kontakt: Justyna Droszczak
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Sprzedaży

Agencja Personalna PGB HR aktualnie dla swojego stałego klienta, firmy z branży usługowej, w związku z rozwojem poszukuję osobę na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży/Manager sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
- Bieżąca analiza sprzedaży sprzedaży na rynku zagranicznym,
- Zwiększanie skuteczności i efektywności sprzedażowej,
- Zarządzanie działem obsługi klienta na rynek zagraniczny,
- Koordynacja działań kanału sprzedaży,
- Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży,
- Wdrażanie i rozwój narzędzi technologicznych wdrażanych do organizacji celem poprawy skuteczności kanałów sprzedaży,
- Stała analiza działań, rekomendowanie zmian, celem polepszenia funkcjonowania kanału,
- Tworzenie, wdrażanie i optymalizacja procesów sprzedaży.

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie wyższe,
- Umiejętność analizy danych i wyciąganie wniosków oraz rekomendowanie zmian,
- Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań systemowych do organizacji,
- Mile widziana znajomość j. angielskiego,
- Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie.

Klient oferuje:
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, dofinansowanie studiów,
- Elastyczny czas pracy,
- Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
- Wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne.