TECHNIK OBIEKTU

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000 PLN/m-c
  • Firma: Motion Recruitment
  • Kontakt: Ewa
  • Telefon: 536210004
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

Agencja personalna Motion Recruitment, dla swojego klienta - czołowej na polskim rynku firmy z branży Technical Facility Management - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Obiektu

Miejsce pracy: nowoczesny obiekt biurowy w centrum Poznania

Zakres obowiązków:
- realizowanie zaplanowanych działań związanych z utrzymaniem obiektu oraz inicjatyw projektowych
- wykonywanie przewidzianych harmonogramem prac konserwacyjnych oraz usuwanie bieżących awarii instalacji budynku (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, przeciwpożarowych, sterowania i automatyki)
- nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku
- zapewnianie wsparcia zewnętrznym dostawcom usług, w razie potrzeby umożliwiając im realizację usług określonych w kontraktach
- monitoring mediów
- usuwanie usterek
- bieżące raportowanie działań oraz zgłaszanie usterek/awarii

Wymagania:
- wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC),
- doświadczenie w zakresie eksploatacji i obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan., gazowych, ppoż., itd.
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
- prawo jazdy kat B,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
- umiejętność obsługi komputera i MS Office,
- dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowe atuty:
- uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G1, G2, G3,
- uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane lub F-gazy,
- uprawnienia do pracy na podestach ruchomych,
- doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego.

Firma oferuje:
- Umowa na czas nieokreślony
- Wynagrodzenie: ok. 5000 PLN brutto + premie
- Narzędzia: telefon komórkowy, niezbędne narzędzia obiektowe
- Bonusy: opieka medyczna, możliwość dołączenia do multisport, atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego.